Hydraulická ruka - Přeprava s hydraulickou rukou
Nákladní autodoprava
Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Nákladní autodopravaKontejnerová dopravaPřeprava s hydraulickou rukouTechnika do terénu

Home Nákladní autodoprava Přeprava s hydraulickou rukou

Přeprava s hydraulickou rukou

Přeprava s hydraulickou rukou

V oblasti nákladní dopravy se k efektivní manipulaci s nákladem využívá hydraulická ruka, která je umístěna na nákladním automobilu. Nabízíme služby nákladní autodopravy s mechanizovanou vykládkou a nakládkou nejen stavebního materiálu pomocí hydraulické ruky. Nosnost při výsuvu ramena od osy hydraulické ruky        7,5 m 875 kg, při výsuvu 4 m 1610 kg.

Nákladní automobil na kterém, je namontovaná hydraulická ruka (hydraulický jeřáb) je tak schopen přepravovat a manipulovat s různým druhem materiálu, zbožím, kontejnery, buňkami a malou stavenbí technikou.


Nákladní automobil s hydraulickou rukou velmi usnadní práci s

přepravovaným nákladem.

Krátce o HR:

Hydraulická ruka (také nakládací jeřáb nebo hydraulický jeřáb) je typ jeřábu montovaný jako dodatečná výbava na nákladní automobil přímo na rám vozidla, mezi kabinu řidiče a nástavbu (valníkovou, nosič kontejnerů). Vozidlo je také vybaveno výsuvnými opěrami, které stabilizují nákladní automobil při práci hydraulické ruky. Systém je obdobný jako u autojeřábu, vysouvání opěr zajišťuje také hydraulika. Veškeré pohyby tohoto jeřábu jsou ovládány hydraulickými válci. Stroj nemá žádná lana, kladky, navijáky, běžné u ostatních typů jeřábů. Hydraulická ruka slouží k naložení a vyložení automobilu a pro jeřábnické práce.


Máte-li zájem využít naši nákladní dopravu, potřebujete přepravit cokoliv jiného, kontaktujte nás na telefonu +420 774 423 454 nebo můžete využít jednoduchý formulář na poptávku na nákladní dopravu.

 
   
Top

Autodoprava po ČR

Autodoprava po ČR

 

Autodoprava po SR

Autodoprava po SR

 
Prodej nejen přírodních kamenů
Copyright by Martin Andrýsek 2009 - Nákladní autodoprava. All rights reserved.
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #83a92c #8bb832 #1c2def